Katalog mebli

Katalog

Dane adresowe

P.P.H Spar-Meble s.j.
Pawłówko, ul. Bydgoska 5
89-600 Chojnice
woj. pomorskie
tel. (52) 397 96 61
      (52) 397 11 88
tel/fax (52) 397 48 15
O firmie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Spar-Meble" jest polską spółką jawną, która rozpoczęła działalność gospodarczą 16 września 1991r. Siedziba Firmy oraz jej zakład produkcyjny i pawilon wystawowy mebli kuchennych zlokalizowane są w pobliżu granicy miasta Chojnice, przy drodze krajowej nr 240 Świecie Tuchola Chojnice. Własne centrum meblowe o powierzchni użytkowej sięgającej 4 tysięcy metrów kwadratowych położone jest na obrzeżu miasta Chojnice przy wyjeździe drogi w kierunku miasta Gdańsk.

Na początku działalności Firma "Spar-Meble" zatrudniała 10 pracowników produkcyjnych oraz dwóch pracowników biurowych i produkowała meble kuchenne. Po okresie rozruchu Firma postawiła sobie za cel rozbudowę Zakładu, która trwa do dnia dzisiejszego. W efekcie tej rozbudowy powiększony został zakład produkcyjny, który został wzbogacony w obrabiarki nowej generacji, nowoczesną linię lakierniczą, nowe suszarnie do drewna, linię przecierania kłód (tartak) oraz nowoczesne magazyny składowania surowców i wyrobów gotowych. Równolegle wybudowany został pawilon wystawowy mebli kuchennych oraz centrum meblowe w Klawkowie k. Chojnic. Obecnie zatrudnienie w Firmie przekracza 100 pracowników.

W wyniku wykonanych inwestycji rozszerzony został znacznie profil produkcji. Aktualnie przedmiotem działalności jest produkcja:

 - kompletów meblowych jadalnianych i sypialnianych z olchy, brzozy, dębu oraz buka (fronty i elementy konstrukcyjne wykonane są z drewna litego, natomiast  blaty i boki z płyty meblowej z  doklejkami oklejonej okleiną naturalną)

- szerokiego programu sosnowego (ponad 100 wyrobów wykonanych w sośnie naturalnej lub barwionej)

- mebli kuchennych (wykonywanych jest ok. 40 wzorów różnych kuchni).

Meble produkowane w Zakładzie sprzedawane są w wyżej wspomnianych własnych pawilonach handlowych oraz przez odbiorców zlokalizowanych na terenie całego kraju. We własnym Centrum Meblowym prowadzona jest również sprzedaż mebli kuchennych, tapicerowanych, systemowych i pokojowych wykonywanych przez innych producentów.

Przedsiębiorstwo "Spar-Meble" wyraża przekonanie, że nabywając meble naszej produkcji Klienci będą w pełni usatysfakcjonowani zarówno jakością wykonania jak i ceną nabycia.